Lezing Frank Westerman – In het land van de ja-knikkers

Lezing Frank Westerman – In het land van de ja-knikkers

  Woensdag 29 maart 20.00 uur. In de stijl van zijn klassieker De graanrepubliek voert Frank Westerman de lezer mee door het veranderende Nederland van de afgelopen vijfentwintig jaar. Weg van het randstedelijke gewoel toont hij onverwachte, ongeziene gezichten...

Gedicht op maat

De Goirlese schrijver en dichter Katja Gebbink (auteur van De Ontmoeting en Over de liefde enzo) is huisdichter geworden bij boekhandel Gianotten Mutsaers in Tilburg. Vanaf 31 maart 2017 zal zij iedere vrijdag van 14-17 uur in de winkel aanwezig zijn om gedichten op...

Lees meer

In de voetsporen van Jane Austen

2017 is een Jane Austen-jubileumjaar; het is precies 200 jaar geleden dat Jane Austen overleed. En ze is overal: haar boeken zijn verkrijgbaar in alle talen, er verschijnen met grote regelmaat verfilmingen van haar werk en haar beeltenis siert binnenkort het Britse...

Lees meer

Home Improvement

Home Improvement is een improvisatiegroep bestaande uit de vier Tilburgse acteurs Anne de Graaf, Joost Tijssen, David Khasho en Mark Dekker. Als rasechte improvisatie acteurs verzinnen zijn alle scènes die ze spelen ter plekke. Tijdens de kick-off van de Boekenweek...

Lees meer

LEES! #3 Yves Petry – Bij wijze van spreken

De leesclub van Tilt en Gianotten Mutsaers. Lees! je mee? Vanaf januari 2017 organiseren Tilt en Gianotten Mutsaers vier keer op de woensdagochtend Lees! Tijdens deze leesclub bespreek je in kleine groep boeken onder leiding van een bevlogen gespreksleider of de...

Lees meer

Feest met Boer Boris!

Hoera! De populairste boer van het land bestaat al vijf jaar. Ted van Lieshout en Philip Hopman komen 25 maart naar Gianotten Mutsaers om dit te vieren en voor te lezen en te tekenen. Schuif gezellig aan, er zijn kleurplaten en er is taart! Ook is er een feestelijke...

Lees meer

Stem op je favoriete boek!

De stemperiode voor de Nederlandse Kinderjury 2017 is op woensdag 8 maart weer van start gegaan. Tot en met woensdag 19 april kunnen alle kinderen tussen de 6 en 12 jaar stemmen op hun favoriete boek.

Lees meer

Zoek een boek


Agenda

Tips van onze boekverkopers

Montana – Smith Henderson

'Americana op z'n best. Een 450 pagina's lange litanie van menselijke misère!!' - Tip van Herman. Een ijzersterk, meesterlijk debuut voor de lezers van Jonathan Franzen, David Vann en Cormac McCarthy Nadat hij Benjamin Pearl, een ondervoede, verwilderde jongen die in...

Lezing Frank Westerman – In het land van de ja-knikkers

  Woensdag 29 maart 20.00 uur. In de stijl van zijn klassieker De graanrepubliek voert Frank Westerman de lezer mee door het veranderende Nederland van de afgelopen vijfentwintig jaar. Weg van het randstedelijke gewoel toont hij onverwachte, ongeziene gezichten...

De Krimoorlog – Orlando Figes

'Poetin's annexatie van de Krim is geen verhaal, al meer dan 150 jaar is dit gebied een conflicthaard. Figes, Rusland-expert bij uitstek, biedt het historisch inzicht.' Tip van Leon. In het midden van de negentiende eeuw was de Krim het toneel van een gruwelijke...

Instagram

Lunchcafé

Welkom!

In ons gezellige lunchcafé met knusse huiskamertjes geniet je tijdens het lezen van je boek, krant of tijdschrift de hele dag door van eerlijke Earth koffie. Voor de lekkere trek bieden we iets zoets van de lokale bakker en tijdens de lunch heel veel verschillende tosti’s van stevig oerbrood, met beleg van de beste lokale leveranciers.

Lees meer over ons lunchcafé en bekijk de menukaart hier.

Onze koffie: 100% Arabica

Biologische en eerlijke bonen uit Guatemala, Peru en Nicaragua.

Lekker lokaal

Wij verkopen louter en alleen kwalitatief hoogwaardige producten van Tilburgse ondernemers!

Speciale wensen?

Laat het ons weten!

…want een goed boek is als uw beste vriend.

Gianotten Mutsaers

boekverkopers sinds 1947