Boekpresentatie: Zondagskind van Thom Geurts
Een bijzonder verhaal uit Tilburg. Op vrijdag 13 november presenteert de Tilburgse schrijver Thom Geurts zijn roman Zondagskind bij Gianotten Mutsaers. Aan de presentatie werken ook cabaretier en schrijver Frank van Pamelen en stadsgids en publicist over de geschiedenis van Tilburg Marcel de Reuver mee.
In Zondagskind kijkt Geurts terug op zijn kinderjaren in het Tilburg van zo’n zestig jaar geleden. Een verhaal over opgroeien, herinneringen en een stad die in de loop der jaren sterk is veranderd.
Een mooie gelegenheid om kennis te maken met deze Tilburgse roman, de schrijver te ontmoeten en meer te horen over de geschiedenis van de stad. Na afloop is er gelegenheid om het boek te laten signeren.
📩 Aanmelden kan via info@gianottenmutsaers.nl